poniedziałek, 25 lipca 2016

Chatka u brzegu jeziora okładka na notes

Jeśli chodzi o ciekawostki na temat mojej osoby to musicie wiedzieć że jestem fanem Wiedźmina. Tak prozy Andrzeja Sapkowskiego jak i serii gier :D Z niecierpliwością czekam na ekranizację opowiadań w wersji filmowej Tomasza Bagińskiego! Wiemy że polski serial Wiedźmin nie odniósł ani sukcesu komercyjnego ani tez nie zachwycił fanów...ale nie będę się rozpisywać dlaczego, bo długo by opowiadać.
No ale wracając do sedna, stworzyłam okładkę inspirowana grą Wiedźmin, świetnie tu wpasowała się technika malarstwa polimerowego. I choć mozolnie to z wielką przyjemnością pracowało mi się nad tym coverm.

I need to confess something to You. I am an enormous fan of Witcher books and everythings related with it, including games and movies. It means I am looking forward to watch a new film from Witcher universe made by Tomasz Baginski as the previous tv show from 2001 was unfortunatelly unsuccessful.
While waiting for this new movie I have decided to create a cover inspired with Witcher game and have to admit that this polymer painting technique did a very good job in this one. And also I got a real pleasure when working with this cover:)

Okładka jest w rozmiarze A6 / Cover was made in A6 size9 komentarzy:

 1. Monika, piękna jest ta okładka! Jestem zachwycona i dziwię się że nik tutaj jeszcze nic nie napisał i cieszę się że jestem pierwsza :) Z niecierpliwością czekam na kolejna piękność. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje pięknie, tak pozytywna opinia drugiego artysty po fachu nie jest dla mnie bez znaczenia. A co do blogów to mam wrażenia że moda na nie jest u schyłku wśród obecnego wszędzie fejsbuka. ^^

   Usuń
 2. No piękne okładki się tu tworzą. Nie mogę się napatrzeć. Masz świetną technikę

  OdpowiedzUsuń
 3. Co jedna to piękniejsza :) Napatrzeć się nie mogę Moniko na twoje wspaniałe dzieła! Przepiękna okładka a w tym czerwonym domku mogłabym zamieszkać :) Jak zawsze zresztą wspaniałe wykonanie. Nie zostaje mi nic innego jak czekać na następne Twoje cudo :)
  Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje Ci za takie ciepłe słowa, a widoczków w tej technice będzie więcej. Pozdrawiam serdecznie! ^^

   Usuń