poniedziałek, 3 marca 2014

Oto ja!

Witaj Drogi Czytelniku, zapraszam Cię do świata moich kreacji!
Znajdziesz tu prace malarskie, rysunki, fotografie amatorską, prace z filcu, oraz przedmioty wykonane w glince polimerowej. Wszystko to co tu oglądasz jest stworzone z wielką pasją i zamiłowaniem.
Oto ja

Artystyczna pasja do tworzenia żyje we mnie od dnia narodzin, po dziś dzień.
Z masami rzeźbiarskimi miałam już styczność w szkole średniej, uczęszczałam do liceum plastycznego na kierunek-tkactwo artystyczne. Moim największym zamiłowaniem są prace malarskie, ale ostatnio nie mogę ogarnąć tego tematu, gdyż przy malowaniu muszę mieć idealny spokój, którego mi brakuje odkąd zostałam mamą 3 latki. Z rzeźba miałam już do czynienia w szkole, dzięki temu powstało wielkie zamiłowanie do różnego rodzaju mas plastycznych w tym i glinki polimerowej.
Z racji tego że nie lubię zbyt  sztuki masowej, staram się prezentować tutaj inne spojrzenie na glinkę.
To bardzo wdzięczny materiał, staram się wkładać w swoją pasję całe swoje serce!
W swojej pracy przewiduję większe projekty, oraz takie bardziej złożone, być może kiedyś zajmę się również konstrukcjami stalowymi pod rzeźby z glinki polimerowej.
Efekty końcowe są jednak zależne także od zaplecza- warsztatu. Na chwile obecną, mój mały warsztacik jest jedynie kątem do pracy hobbystycznej, nie tak profesjonalnej jakbym chciała.


Ja i moja córeczka Emilka

 Artystyczna pasja do tworzenia żyje we mnie od dnia narodzin, po dziś dzień.
Z masami rzeźbiarskimi miałam już styczność w szkole średniej, uczęszczałam do liceum plastycznego na kierunek-tkactwo artystyczne. Z malarstwem, oraz rysunkiem jestem za pan brat od berbecia.
I dlatego jest moim największym zamiłowaniem, technikę tą postanowiłam przenieść do polimeru i teraz tworzę prace malarskie w glince- jest to mój znak rozpoznawczy, moja etykieta. 

Wraz z mężem i córeczką mieszkam w UK. 

8 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę że mogłam bliżej Cię poznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj więc.., witaj ponownie :) Dużo zdrówka dla Córeczki, śliczna dziewczynka.. Samych radosnych chwil Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje, tak za życzenia jak i za miłe słowa! :)

   Usuń
 3. Dobrze, że się zdecydowałaś Moniko na takiego posta. Co innego znać osobę, która tworzy tak piękne rzeczy jak Ty. Bez wątpienia najpiękniejszym darem jest Emilka. Masz rację, każdy ma swoje krzyże, ale jeśli człowiek je zaakceptuje wtedy łatwiej dźwigać. "Dzięki" tym krzyżom doceniamy wartość życia i wszystkich innych darów. Szczęścia Ci życzę i dużo zdrowia dla Emilki. Sama jestem matką dawno dorosłych synów i wiem, że macierzyństwo to najpiękniejszy dar! Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Great article, exactly what I was looking for.

  My blog: Pure Garcinia Supplement; http://attheback.blogspot.co.uk,

  OdpowiedzUsuń