niedziela, 13 listopada 2016

Sówka jak żywa czyli realistyczne sowie naszyjniki/ Realistic owl necklace from polymer clay

Dzięki ostatniemu zamówieniu na wykonanie kolejnej kopii naszyjnika z podobizną sowy płomykówki, powstały jeszcze dwie tj. płomykówka ciemna (Tyto Alba Guttata)
 i puszczyk (strix varia). Być może pojawią się jeszcze jakieś jastrzębiowate- jako odskocznia od sów. :D Chciałam aby sowy były w miarę realistyczne, mam nadzieję że udało się to w jakimś stopniu chociaż.

Thanks to the previous order I had two new ones were made, Barn owl (Tyto Alba Guttata) and Barret owl (Strix Varia). It's very possible there will be some more creations of mine, this time maybe I will try to make a hawk which will be some kind of spin off from owls :D I wanted my owls to have that realistic true look, hope I have managed to achieve that.

 1) Płomykówka (Tyto Alba) / Barn Owl


2) Płomykówka (Tyto Alba Guttata) / Barn owl

3) Puszczyk (strix varia) / Barret owl


                                                                                                              

3 komentarze:

 1. Sówki jak żywe, to prawda. Nie wiem dlaczego, ale zawsze się rozpływam nad sówkami. Czyż to nie piękne ptaki?! Pomyślałam, że w Twoim wydaniu to i kondor byłby piękny :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te naszyjniki są cudowne. I wyglądają bardzo realistycznie. Pięknie się jako całość z sznurkiem komponuje. Jak amulet :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne i jak żywe. Jak zawsze wspaniałe prace - bardzo, bardzo podziwiam :D

  OdpowiedzUsuń