czwartek, 7 stycznia 2016

polymer clay peacock earrings/ Pawie kolczyki

Pierwszy post w Nowym Roku miał się zacząć od jakiejś "paskudy", ale w trakcie dostałam olśnienia na coś zupełnie innego i postanowiłam działać, a paskudę zostawię sobie na raz następny (zdradzę Wam że powstanie moja wersja demonicznej księgi Necronomicon)!
W tym poście jeszcze para kolejnych kolczyków, tym razem z ptasim motywem.
Głównym tematem został paw!
Kolczyki są bardzo leciutkie i starałam się wykończyć je możliwie najestetyczniej, niestety wciąż brakuje mi odpowiedniego sprzętu do tego, ale budżet nie pozwala mi na dodatkowe zakupy.

First posted info in a New Year was supposed to start with some "ugly" thing, but during the process I was enlightened and decided to act. That "ugly" thing was left for another occasion! (and also, what I can say is that I'm working on my own version of demonic book Necronomicon!)
And of course I wanted to share with You with pair of earrings, this time in a bird theme. And to be more precise a peacock!
Earrings are very light and I was trying to finish these as esthetically as possible, unfortunately I still lack of an appropriate tools as my budget does not allow me to buy more at this point.2 komentarze:

  1. Necronomicon powiadasz - zapowiada się ciekawie :-)
    Kolczyki spore i piękne, idealnie oddałaś pawie kolory. Ładnie wykończony tył. A ja się zastanawiam czy z zimnej porcelany udało by się ulepić coś ptakopodobnego - tylko kto mi to tak ładnie zabarwi i wytłoczy :-)
    Wszystkiego najlepszego w nowym roku i dużo najlepszych narzędzi :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. Prześliczne! Piękne kolory i te wszystkie szczegóły, zdolna bestia z Ciebie ;)

    OdpowiedzUsuń